مطالعه روشهای تامین منابع مالی شهرداری ها در توسعه و عمران شهری

قسمتی از متن پایان نامه :

مقبره بایزید بسطامی داری یک پنجره مسقف آهنی می باشد . روی قبر یک سنگ مرمر قرار دارد که کلماتی از مناجات معروف علی ابن ابی طالب (ع) برآن حک شده می باشد .آنطور که از این سنگ بر می آید متعلق به شخصی به نام قاضی ملک می باشد که احتمال می رود حاکم قومس بوده باشد اما اینکه چگونه از اینجا سر در آورده کسی چیزی نمی داند.

 

آرامگاه شیخ ابوالحسن خرقانی

در 24 کیلومتری شاهرود در شمال قصبه خرقان روی یک تپه  آرامگاه عارف نامی و وارسته به نام شیخ ابوالحسن خرقانی به چشم میخورد . فضای سبز اطراف آن به آرامگاه قداست خاصی بخشیده می باشد. روی قبر شیخ یک قطعه سنگ مرمری قرار دارد که اشعاری برآن حک شده می باشد.

سایت منبع

در جوار این مقبره مسجدی بودکه گنبدی مخروطی شکل و مزین به کاشی کاری های زیبا داشت . در حال حاضر از مسجد و گنبد یاد شده , فقط محراب آن باقی مانده می باشد که برخلاف مسجد های دیگر این نواحی رو به مغرب می باشد . محراب مذکور دارای گچبری های زیبا و استادانه می باشد .

 

آرامگاه شیخ عماد الدین

شما می توانید مطالب مشابه این مطلب را با جستجو در همین سایت بخوانید

این آرامگاه در 6 کیلومتری شاهرود قرار دارد و به شکل متساوی الاضلاع می‌باشد و دارای هشت تاق مشتمل بر چهار تاق از خشت خام و چهار تاق دیگر از آجر می باشد.در حوالی بقعه ,آثار عمارتی دیده می گردد که متعلق به بقعه بوده می باشد. در شرق آن نیز آثار دو گنبد کوچکتر دیده می گردد که بخشی از بدنه ها و تاقهای آن باقی می باشد اما از خود گنبد ها چیزی نمانده می باشد.

سوالات یا اهداف این پایان نامه :

  • توجه موردی ومقطعی به نظام درآمدی شهرداری
  • شناخت روشهای تامین منابع درآمدی شهرداری
  • چگونگی توزیع درآمدهای شهرداری وبررسی سهم اقلام درآمدی در سالهای اخیر بمنظور شناخت درآمدهای پایدارشهرداری
  • مطالعه اندازه مشارکت مردمی درسرمایه گذاری بخشهای مختلف فعالیت درشهرستان شاهرود وارائه راهکارها جهت بهبود طریقه آن

 دانلود متن کامل پایان نامه جغرافیا در لینک پایین صفحه