عنوان کامل پایان نامه :

 مطالعه روشهای تامین منابع مالی شهرداری ها در توسعه و عمران شهری

قسمتی از متن پایان نامه :

شما می توانید مطالب مشابه این مطلب را با جستجو در همین سایت بخوانید

آرامگاه شیخ حسن جوری

این آرامگاه در 150 کیلومتری شاهرود واقع در روستای کلاته میر علم فیروزآباد حوالی روستای فرومد ا ست. این آرامگاه که متشکل از یک اتاق 4 در 3 و گنبد مدور روی آن می باشد, در قسمت شمالی شهر قدیمی جور قرار دارد و از خشت خام ساخته شده می باشد.

و عاری از هرگونه پیرایه و تشریفات ظاهری می باشد. شیخ حسن جوری یکی از رهبران قیام سربداران و از شاگردان شیخ خلیفه و از رهبران سیاسی و مذهبی قرن هفتم هجری بود که به دست وجی الدین مسعود در سال 745 به شهادت رسید.

 

آرامگاه ابن یمین فرومدی

سایت منبع

این آرامگاه در انتهای روستای فرومد قرار دارد که متعلق به شاعر معروف قطعه سرای پارسی ابن یمین فرومدی می باشد. این ساختمان زیبا به هیچ وجه با بافت روستا تطابق ندارد. و شش گوش می باشد و زوایای زیبایی بنا را در برگرفته می باشد.

سنگ قبر دارای شش ضلع کوچک می باشد که روی آن نوشته شده می باشد, آرامگاه امیر فخرالدین محمد ابن یمین الدین متخلص به ابن یمین. شاعری بوده می باشد دانشمند. دوران زندگی را با کمال مناعت و وارستگی به پایان رسانده می باشد. دیوان کامل او در جنگ سربداران از بین رفت و دیوان دیگری تنظیم نمود که به جای مانده می باشد. سال تولدش برابر با 685 هجری قمری و سال وفاتش برابر می باشد با 769 هجری قمری.

سوالات یا اهداف این پایان نامه :

  • توجه موردی ومقطعی به نظام درآمدی شهرداری
  • شناخت روشهای تامین منابع درآمدی شهرداری
  • چگونگی توزیع درآمدهای شهرداری وبررسی سهم اقلام درآمدی در سالهای اخیر بمنظور شناخت درآمدهای پایدارشهرداری
  • مطالعه اندازه مشارکت مردمی درسرمایه گذاری بخشهای مختلف فعالیت درشهرستان شاهرود وارائه راهکارها جهت بهبود طریقه آن

 دانلود متن کامل پایان نامه جغرافیا در لینک پایین صفحه